PEJABAT PENGARAH

TUAN MOHD. YASSIN IBRAHIM
Pengarah INSAN Gred N54
MohdYassin.Ibrahim@sabah.gov.my
088-315 157
PUAN FETTY SHARLILA BINTI ISMAIL
Pembantu Setiausaha Pejabat Gred N22
FettySharlila.Ismail@sabah.gov.my
088-219 931 | Faks : 088-268 742

PEJABAT TIMBALAN PENGARAH

PUAN MOENES JENDILI
Timbalan Pengarah Gred N52
Moenes.Jendili@sabah.gov.my
088-315 214

UNIT PEPERIKSAAN PERKHIDMATAN

PUAN HAMIZAH BINTI AJMAIN
Ketua Penolong Pengarah Gred N44
Hamizah.Ajmain@sabah.gov.my
088-368 794
ENCIK AWANG SAMAD BIN KAMIN
Penolong Pengarah Gred N41
AwangSamad.Kamin@sabah.gov.my
088-368 793
PUAN FAUZIAH ABDUL HAMID
Penolong Pengarah Gred N41
Fauziah.AbdulHamid@sabah.gov.my
088-368 733
PUAN ROSALINE OLIVER
Penolong Pengarah Gred N41
Rosaline.Oliver@sabah.gov.my
088-368 799
PUAN MIRDA ADZROSE
Penolong Pengawai Tadbir Gred N29
Mirda.Adzrose@sabah.gov.my
088-368 615
ENCIK AZREL BIN HASSAN
Penolong Pengawai Tadbir Gred N29
Azrel.Hassan@sabah.gov.my
088-368 616
PUAN JULIANA YUKIM
Penolong Pengawai Tadbir Gred N29
Juliana.Yukim@sabah.gov.my
088-368 623
ENCIK ROSDIH MIASIN
Pembantu Tadbir P/O Gred N22 (Ketua Kerani)
Rosdih.Miasin@sabah.gov.my
088-368 725
ENCIK ANDY SUNNY ABD KADIR
Pembantu Tadbir P/O Gred N22
AndySunny.AbdulKadir@sabah.gov.my
088-368 726
PUAN NAIMAH BTE MATSHAH
Pembantu Tadbir P/O Gred N19
Naimah.Matshah@sabah.gov.my
088-368 623

UNIT TERAS PERKHDIMATAN

PUAN NORZAREENA BINTI ASAAD
Penolong Pengarah Gred N41
Norzareena.Asaad@sabah.gov.my
088-315 210
PUAN ZITA MUNSEH
Penolong Pustakawan Gred S29
Zita.Munseh@sabah.gov.my
088-315 191
ENCIK JOHAN MOHD ZULKEFLY
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
Johan.MohdZulkefly@sabah.gov.my
088-315 180
ENCIK MOHD ZUL FAUZAN BIN IBNU RASID
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
MohdZul.IbnuRasid@sabah.gov.my
088-315 177
PUAN DORIS GEORGE LOMONGKOK
Pembantu Penyelia Makanan Gred N19
Doris.George@sabah.gov.my
088-315 188

UNIT PENYELIDIKAN DAN PENGIKTIRAFAN

PUAN ILIES WILLIAM NAFSIAH LIAM
Ketua Penolong Pengarah Gred N48
Ilies.William@sabah.gov.my
088-315 198
PUAN SHIRLEY BONNIE M. HUNGGIM
Penolong Pengarah Gred N41
Shirley.Bonnie@sabah.gov.my
088-315 173
PUAN CAROLINE CHONG MUI TZE
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
Caroline.Chong@sabah.gov.my
088-315 178
ENCIK JAKIM YUSOF
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
Jakim.Yusof@sabah.gov.my
088-315 171
ENCIK JUMAT JAMAIN @ MOHD FAHMI
Pembantu Operasi Gred N11
Jumat.Jamain@sabah.gov.my
088-315 161

UNIT PEMBANGUNAN KEPIMPINAN DAN PROFESIONALISME

PUAN AMINAH JIKOR
Ketua Penolong Pengarah Gred N48
Aminah.Jikor@sabah.gov.my
088-315 181
PUAN ILA FADILAH BINTI HARUN
Penolong Pengarah Gred N41
IlaFadilah.Harun@sabah.gov.my
088-315 218
PUAN NURASYIKIN BINTI MOKTAR YASSIN
Penolong Pengarah Gred N41
Nurasyikin.Moktar@sabah.gov.my
088-265 133
PUAN ANNIS SYAZWANI BINTI ABU BAKAR NUSU
Pegawai Latihan Gred E41
Annis.AbuBakar@sabah.gov.my
088-315 216
PUAN CHRISTABELLE JILL ELLRON
Penolong Pengarah Gred N41
Christabelle.Ellron@sabah.gov.my
088-315 160
PUAN ROSLINDA BINTI TUAH
Penolong Pegawai Tadbir Gred N32
Roslinda.Tuah@sabah.gov.my
088-315 200
PUAN NUR AMEERA BINTI ZAIDI
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
NurAmeera.Zaidi@sabah.gov.my
088-315169
PUAN NORFAZELATUL BINTI JUKRI
Penolong Pegawai Latihan Gred E29
Norfazelatul.Jukri@sabah.gov.my
088-315 168
ENCIK ALVIN PETER LAJIN
Penolong Pegawai Latihan Gred E29
Alvin.PeterLajin@sabah.gov.my
088-315 137
PUAN IGNES ANJAM @ DIDIE
Pembantu Tadbir Gred N22
Ignes.Anjam@sabah.gov.my
088-315 201
ENCIK ROZER OLLOT @ ROGER
Pembantu Tadbir Gred N22
Rozer.Ollot@sabah.gov.my
088-315 212
PUAN MOHELENA MAWAN @ HELENA BINTI MAWAN
Pembantu Tadbir Gred N22
Mohelena.Mawan@sabah.gov.my
088-315 213
PUAN ZAILIN FAILIZA BINTI MOHAMED NOOR @ MOMIN
Pembantu Operasi Gred N11
Zailin.MohdNoor@sabah.gov.my
088-315 204
ENCIK SHINWELL JOILIS
Pemandu Gred H11
Shinwell.Joilis@sabah.gov.my
088-315 195

KAMPUS PEMBANGUNAN KEPIMPINAN INSAN, KENINGAU

PUAN REHINA DAFFNEY GAZIM @ GAJIM
Penolong Pegawai Tadbir Gred N29
RehinaDaffney.Gazim@sabah.gov.my
087-330 326 | Faks : 087-331 642
ENCIK PATON OGOB
Pembantu Operasi Gred H11
Paton.Ogob@sabah.gov.my
087-331 645
PUAN NORROZITA OTHMAN
Pembantu Operasi Gred H11
Norrozita.Othman@sabah.gov.my
087-331 645
PUAN MARGARET GANTLU @ SITI NURAYUNNI ABDULLAH
Pembantu Awam Gred N11
Margaret.Gantiu@sabah.gov.my
087-331 645
PUAN KWAN LAI WAH @ LAURAH KWAN
Pembantu Awam Gred N11
Laurah.Kwan@sabah.gov.my
087-331 645
ENCIK MAICEL JOHN
Pembantu Awam Gred N11
Maicel.John@sabah.gov.my
087-331 645
ENCIK QUINTIN BANTALA
Pembantu Awam Gred N11
Quintin.Bantala@sabah.gov.my
087-331 645